///Онлайн-виставка Turkish Medical Travel 2021 — гід по можливостям турецької медицини

Онлайн-виставка Turkish Medical Travel 2021 — гід по можливостям турецької медицини

2021-01-11T17:24:54+03:00 22.12.2020|

Увага, дати змінено на 4-6 лютого 2021. Медичний туризм — відносно нове для України поняття, яке вже давно практикується в світі. Цей напрямок народився при поєднанні двох галузей — охорони здоров’я та туризму. Його мета — допомогти пацієнтам з різними захворюваннями знайти найбільш підходящу за ціною і якістю клініку для діагностики, лікування або реабілітації — всередині країни або за кордоном. Крім того, медичний туризм забезпечує пацієнту і супроводжуючим його особам максимальний комфорт як в поїздці, так і під час перебування на лікуванні.

Традиційно, світовими центрами медичного туризму були розвинені країни — Німеччина, США, Ізраїль, Південна Корея, проте підвищення вартості лікування в цих країнах призвело до появи нових напрямків медичного туризму, здатних забезпечити високу якість медичного обслуговування за доступними цінами в поєднанні з додатковими перевагами туристичного сервісу.

У зв’язку з цим, дуже цікавим є досвід Туреччини, де за останнє десятиліття за підтримки уряду і приватних інвесторів була створена інноваційна, високотехнологічна медична індустрія, яка використовує найкращі досягнення та досвід західної медицини, але при цьому значно доступніша фінансово. Одночасно, в Туреччині прекрасно розвинена туристична інфраструктура, що істотно полегшує подорож і перебування в країні для іноземних пацієнтів.

За даними Всесвітньої асоціації медичного туризму (Global Healthcare Travel Council, GHTC), в 2019 році більше 14 мільйонів виїжджали за кордон з метою отримання медичних послуг, більше 1 мільйона з них вибрали діагностику і лікування в Туреччині.

Завдяки високорозвиненій медичній галузі, Туреччині вдалося залишатися відкритою країною і безпечно приймати туристів і пацієнтів навіть в розпал світової пандемії Covid-19.

Сьогодні турецькі клініки готові ділитися досвідом і розширювати співробітництво з українськими медичними установами, лікарями і страховими компаніями, щоб спільно забезпечувати інноваційні медичні послуги пацієнтам з України.

З цією метою 4-6 лютого відбудеться онлайн-виставка Turkish Medical Travel Expo — 2021 за участю провідних приватних і державних медичних установ Туреччини і підтримки Турецької асоціації медичного туризму (Turkish Healthcare Travel Council, THTC) і Міністерства економіки Турецької Республіки.

Відвідавши виставку, представники української медицини зможуть встановити прямі контакти з турецькими клініками, термальними курортами і реабілітаційними центрами, отримати інформацію з перших вуст про можливості та перспективи співпраці по організації лікування в Туреччині для українських пацієнтів.

Ознайомитися з програмою та учасниками виставки та зареєструватися для участі в безкоштовних профільних вебінарах можна на сайті http://registration.tmtexpo.com/

«TMTExpo 2021 надає прекрасні можливості для розвитку співпраці між Україною, країнами СНД і Туреччиною в галузі медичного туризму. В THTC ми щодня отримуємо запити на лікування з 165 країн. У 2019 Туреччина прийняла 1,085 000 іноземних пацієнтів із середнім чеком 9 400 доларів. У основному це були складні випадки в області онкології, трансплантології, нейрохірургії, ортопедії, кардіології як серед дорослих, так і серед дітей. Україна і країни СНД є для нас пріоритетними ринками, оскільки їх громадяни добре знають турецькі стандарти обслуговування. Багато туристів з України та країн СНД вибирають Туреччину для оздоровлення та відпочинку завдяки унікальному поєднанню високої якості обслуговування і доступних цін «, — повідомив Емін Чакмак, засновник та голова Турецької асоціації медичного туризму (ТНТС).

«Ми впевнені, що представники української медицини зможуть знайти на ТМТExpo необхідні контакти та інформацію для обміну досвідом з метою успішного лікування пацієнтів. Будемо раді бачити вас на наших профільних вебінарах, а в подальшому — серед учасників майстер-класів в турецьких клініках, про що також йтиметься на виставці «, — додав пан Чакмак.

Турецька асоціація медичного туризму (ТНТС) була створена в 2005 році з метою розвитку міжнародного медичного туризму і надання допомоги іноземним громадянам. Сьогодні THTC є найбільшою асоціацією охорони здоров’я не тільки в Туреччині, але і в світі. Вона налічує 375 членів, включаючи лікарні та клініки, термальні курорти, реабілітаційні, SPA & Wellness центри і готелі в Туреччині, а також мережу з 168 представництв в 92 країнах світу.

Клініки-члени THTC сертифіковані відповідно до найвищих міжнародних стандартів якості надання медичних послуг пацієнтам — JCI та TEMOS International.

За час свого існування THTC організувала цілий ряд найбільших заходів в області медичного туризму в Туреччині, таких як: Hestourex, Travel Turkey, B2B Work-Shops in Medical Tourism, International Thermal & Healthcare Travel Summit і інші.

Поделиться